عقاید ضد بشری یهود در کتاب تِلمود

       1 - خداوند از آنکه یهود را به چنین حالی گذاشته است سخت پشیمان است، به طوری که هر روز به صورت خود لطمه می زند و زار زار گریه می کند. گاهی از چشمانش دو قطره اشک به دریا می چکد، و آنچنان صدا می کند که تمام اهل جهان آن را می شنوند و آب های دریا به تلاطم می افتد و زمین به لرزه در می آید.


2-   هرگز خداوند از کار های ابلهانه و غضب و دروغ برکنار نیست.


3- قسمتی از شیاطین از فرزندان آدم هستند. آدم زنی داشت از شیاطین به نام لیلیث که مدت 130 سال همسر آدم بود و شیاطین از نسل او متولد شدند. حواء در این مدت 130 سال جز شیطان نزائید زیرا او هم همسر یکی از شیاطین شده بود.


4- ارواح یهود از ارواح دیگران افضل است، زیرا ارواح یهود جزء خداوند است، همچنان که فرزند جزء پدرش می باشد. و روح های یهود نزد خداوند عزیزتر است، زیرا ارواح دیگران شیطانی و مانند ارواح حیوانات است.


5-   نطفه غیر یهود مثل نطفه بقیّه حیوانات است.


6- بهشت مخصوص یهود است، و هیچ کس به جز آنها داخل آن نمی شود. ولی جهنم جایگاه مسیحیان و مسلمانان است و در آنجا فایده ای جز گریه و زاری عاید آنها نمی گردد، زیرا زمینش از گل و بسیار تاریک و بدبو است.


7- بر یهودیان لازم است که املاک دیگران را خریداری کنند تا آنها صاحب مِلک نباشند و همیشه سلطه اقتصادی برای یهود باشد.


8- پیش از آنکه یهود نفوذ و سلطه کامل خود را به دست آورد لازم است جنگ جهانی بر پا شود، دو ثلث بشر نابود شوند. در این وقت، مدت هفت سال یهود اسلحه های جنگ را خواهند سوزانید و در این وقت است که دندان های دشمنان بنی اسرائیل بیست و دو ذرع خارج از دهانشان بیرون خواهد آمد.


9- هنگامی که مسیح حقیقی پا به عرصه وجود گذارد، یهود آنقدر ثروت و مال خواهد داشت که کلید صندوق هایشان را سیصد الاغ نمی تواند حمل کند.


10-کشتن مسیحی از واجبات مذهبی ما است و پیمان بستن با او، یهودی را ملتزم به اداء نمی کند.


 11- رؤسای مذهب مسیحیان و هر که دشمن یهود است باید در هر روزی سه مرتبه لعن کرد.


12- کلیساهای مسیحیان که در آن سگ های آدم نما به صدا در می آیند به منزله زباله خانه است.


13- اسرائیلی در نزد خداوند از فرشتگان محبوبیت بیشتری دارند و از اعتبار زیاد تری برخوردار می باشند.


14- اگر یک نفر غیر یهودی، یک یهودی را بزند مثل آن است که به عزت الهیه جسارت کرده است، و جزای چنین شخصی جز مرگ چیز دیگری نیست و باید او را کشت.


15- اگر یهودیان نبودند، برکت از روی زمین برداشته می شد و آفتاب ظاهر نمی شد و باران نمی بارید.


16- سگ افضل از غیر یهودی است زیرا در اعیاد باید به سگ نان و گوشت داد ولی نان دادن به اجنبی و غیر یهودی حرام است.


17- ربودن اموال دیگران به وسیله ربا مانعی ندارد، زیرا خداوند شما را به ربا گرفتن از غیر یهودی امر می فرماید.


18- غیر یهودی هر چند نیکوکار و صالح باشد باید او را به قتل رساند و حرام است غیر یهودی را نجات بدهید.


19- تعدی و تجاوز به ناموس غیر یهودی مانعی ندارد، زیرا کفار مثل حیوانات هستند و حیوانات را زناشویی نیست.


20- یهودی حق دارد زن های غیر مؤمنه را به زور برباید و زنا و لواط به غیر یهودی عقاب و کیفری ندارد.


21- هر گاه یک نفر یهودی جلوی زن خود با زنی زنا کند، زن او حق ندارد مانع او شود یا بر علیه او شکایت کند.


22- قسم دروغ خوردن جایز است مخصوصاً در معاملات با غیر یهود.


23- ما ملت برگزیده خداوند هستیم بر همین اساس خداوند برای ما حیوانات انسانی خلق کرده، زیرا می دانست که ما احتیاج به دو قسم حیوان داریم، یکی حیوانات غیر ناطقه و بی شعور مانند چهارپایان و دیگری حیوانات ناطقه و با شعور مانند مسیحیان و مسلمانان و بودائیان. و برای آنکه بتوانیم از همه آنها سواری بگیریم، خداوند ما را در جهان متفرق ساخته است.

 

 

 

یهود، دشمن بشریت

 

از آنچه بیان شد، افکار خطرناک یهود روشن شد، و اگر اسرائیل با این عقاید باطل باقی بماند، جهان روی آرامش را نخواهد دید. این فقط گوشه ای از عقاید باطل این قوم است که ذکر شد. با دانستن این عقاید دیگر نباید از جنایات وحشتناکی که آنها مرتکب می شوند تعجب نمود.

 

 کشتن زنان و کودکان بی دفاع، بیرون کردن مسلمانان و مسیحیان از سرزمینهایشان با زور گلوله، جنایات هولناکی که قلم از نوشتن آنها شرم دارد همه و همه جزو اعتقادات و باور های باطل این قوم خبیث می باشد.


قرآن کریم این قوم را مورد مذمت قرار داده است تا جایی که پیامبران الهی این مردم لجوج را مورد لعنت قرار دادند.


ü      بدترین دشمن مؤمنان:


« لَتَجِدَنَّ اَشَدَّ النّاسِ عَداوَةً لِلَّذینَ آمَنوا الیَهودَ و الّذینَ اَشرَکوا... » ( مائده / آیه 82 )


üقومی پیمان شکن و تغییر دهنده کتاب های آسمانی:


« فَبِما نَقضِهِم میثاقَهُم لَعَنّاهُم و جَعَلنا قُلوبَهم قاسِیَةً یُحَرِّفونَ الکَلِمَ عَن مَواضعه و نَسُوا حظّاً مِمّا ذُکِّروا بِهِ وَ لا تَزالُ تَطَّلِعُ عَلی خائِنَةٍ مِنهُم اِلّا قَلیلاً مِنهُم. » ( مائده / آیه 13 و مانند آن آیه 41 )


چون یهودیان پیمان خود را شکستند ما آنها را از رحمت خویش دور ساختیم و دلهایشان را سخت و سنگین نمودیم. آنها کلمات الهی را تحریف می کنند و از محل و مسیر آن بیرون می برند و قسمت های قابل ملاحظه ای از آنچه به آنها گفته شده بود به دست فراموشی سپردند. هر روز به خیانت تازه و جدید ار آنها پی می بریم مگر دسته ای اندک از آنها که از جنایت برکنارند.


ü نسبت دهندگان دروغ به خداوند:


« وَ قالَتِ الیَهودُ یَدُ اللهِ مَغلولَةٌ غُلَّت اَیدیهِم وَ لُعِنُوا بِما قالوا بَل یَداهُ مَبسوطَتان یُنفِقُ کَیفَ یَشاء... » ( مائده / 64 و نیز بقره / 59، 75، 79 )


( برخی ) یهودیان گفتند دست خدا به زنجیر بسته شده ( خداوند در پاسخ این تهمت و عقیده باطل فرمود ) دست یهود در زنجیر باد، و به خاطر این سخن ناروا از رحمت خدا دور شوند. ( نه تنها دست خدا بسته نیست ) بلکه هر دو دست خدا گشاده و باز است و هر طور بخواهد و به هر کس بخواهد می بخشد. ( دو دست خداوند کنایه از قدرت خداوند است. )

 

 


از آیاتی که بیان شد معلوم می شود که برخی یهودیان برای رسیدن به هدفشان دست به هر کاری می زنند. اگر چه لازمه آن تغییر کتب آسمانی و تهمت زدن و دروغ بستن به خداوند و کشتن پیامبران باشد. با قومی که چنین افکار پلیدی دارند نمی توان کنار آمد. تنها راه نجات مردم دنیا و محفوظ ماندن احکام الهی و کتب آسمانی، نابودی چنین افکاری در جهان است.


و اگر علمای شیعه و در راس آنها امام خمینی  بر محو و نابودی رژیم غاصب اسرائیل اصرار و تأکید داشتند به خاطر آن است که شیعه از روحیات و عقاید باطل این قوم فاسد اطلاع کامل دارد و از این رو یهود تمام عزم و جزم خود را از طریق نوچه های فرماسونی خود و بهائیت و وهابیت صرف مبارزه با شیعیان کرده است.


دیدگاه امام خمینی درباره اسرائیل:


1-   اسرائیل باید از بین برود.


2-   اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود. ( صحیفه نور – جلد 17 – ص 14 )


3-   اسرائیل دشمن بشریت است. (همان – جلد  11 – ص 192 )


4- بر مسلمین و بر دولت های اسلامی است که با هم متحد شوند و این جرثومه فساد ( اسرائیل ) را از بن و بیخ بر کنند. ( همان – جلد 6 – ص 50 )


5- سران کشور های اسلامی باید توجه داشته باشند که این جرثومه فساد ( اسرائیل ) را که در قلب کشورهای اسلامی گماشته اند، تنها برای سرکوبی ملت عرب نمی باشد، بلکه خطر و ضرر آن متوجه همه خاورمیانه است. نقشه استبداد و سیطره صهیونیسم بر دنیای اسلام و استعمار بیشتر سرزمین های زرخیز و منابع سرشار کشور های اسلامی می باشد. و فقط با فداکاری، پایداری و اتحاد دولت های اسلامی می توان از شر این کابوس سیاه استعمار رهایی یافت.


( همان – جلد 1 – ص 209 )

 

 

* عقاید یهود در قرآن

 
از جمله عقاید یهودیان که در قرآن کریم به آن اشاره دارد، عدم عذاب دائمی برای یهودیان، پول پرستی یهود، جواز تصرف و غصب اموال عرب، نژاد پرستی و... می باشد.


الف. عدم عذاب دائمی


این عقیده یهود که خداوند آنها را برای همیشه عذاب نمی کند در آیه 80 سوره بقره آمده است و قرآن کریم از زبان آنها نقل می کند که می گفتند«هرگز آتش دوزخ، جز چند روزی به ما نخواهد رسید» و در همین آیه خداوند جواب آنان را می دهد که ای پیامبر به آنها بگو«آیا پیمانی از خدا گرفته اید و خداوند هرگز از پیمانش تخلف نمی ورزد یا چیزی که نمی دانید به خدا نسبت می دهید؟!» آری در این آیه شریفه ضمن بیان عقیده آنها با یک بیان منطقی پندار آنها را باطل می کند و می فرماید: این گفتار شما از دو حال خارج نیست یا باید عهد و پیمان خاصی از خدا در این زمینه گرفته باشید که نگرفته اید و یا به خدا دروغ و تهمت می بندید! در نتیجه این عقیده و امتیازطلبی آنها، با هیچ منطقی سازگار نیست، زیرا هیچگونه تفاوتی در میان انسانها از نظر کیفر و پاداش اعمال در پیشگاه خدا وجود ندارد. و قانون مجازات، تبصره ای به نفع یهود نمی خورد.

ب. پول پرستی یهود و تفکر مادی


در تاریخ بشر، ملتی در پول پرستی و مال اندوزی همچون قوم یهود دیده نشده است. شاید هم علت آن تفکر مادی پیروان این دین باشد که بجز ظاهر زندگی مادی به چیز دیگر ایمان نداشته و زندگانی جاویدان سرای دیگر، از نظر آنها مفهومی ندارد. و لذا شهید مطهری می فرماید: یهود معتقد به معاد نیست. به هر حال آیه 96 بقره این صفت و تفکر مادی آنها را بیان می کند و چنین می فرماید:«آنها را حریص ترین مردم حتی حریص تر از مشرکان بر زندگی(این دنیا و اندوختن ثروت) خواهی یافت (تا آنجا) که هر یک از آنها دوست دارد که هزار سال عمر کند... البته منظور از هزار سال، طولانی ترین عمر است و کلمه هزار، کنایه از بسیاری است؛ چون در عرب آخرین مراتب عدد از نظر فردی است و بیش از آن اسم جداگانه ندارد بلکه با تکرار(هزار هزار) و یا ترکیب(ده هزار و صد هزار) تعبیر می شود.ج. نژاد پرستی:


این عقیده یهود که خود را نژاد برتر می دانند بر سایر عقاید آنها مانند چتری سایه افکنده است، تا جایی که حتی آئین حضرت موسی (ع) را در نژاد خود محصور ساخته اند و اگر کسی از غیر نژاد یهود بخواهد این آئین را بپذیرد برای آنان جالب نیست و لذا در میان ملل دیگر، تبلیغی نداشته و ندارند و آیین یهود را آیین انحصاری خویش دانسته اند. همین وضع خاص آنها سبب شده که در انظار سایر ملل منفور شوند، زیرا مردم دنیا کسانی را که برای خود امتیازی قائل باشند هرگز دوست ندارند. و ما می بینیم اسلام شدیدا با آن مبارزه می کند چون نژاد پرستی، شعبه ای از شرک است. از جمله آیاتی که نژادپرستی آنها را تأیید می کند، آیه 6 سوره جمعه می باشد که خداوند چنین می فرماید:«ای پیامبر» بگو: ای یهودیان اگرگمان می کنید که(فقط) شما دوستان خدایید نه سایر مردم، پس اگر راست می گویید، آرزوی مرگ کنید.؛ خداوند متعال این ادعای دروغین آنها را رد می کند و می فرماید: اگر شما راست می گویید و دوست خاص او هستید، پس چرا اینقدر به زندگی دنیا چسبیده اید؟ چرا این قدر از مرگ وحشت دارید؟ چون گفتیم یکی از عقاید آنها تفکر مادی و پول پرستی است و این دلیل بر این است که در ادعای خودشان صادق نیستند. آیه دیگری که نژادپرستی آنها را تأیید و بر آن خط بطلان می کشد آیه 18سوره مائده است که در این آیه چنین می خوانیم: «و یهود و نصاری گفتند: ما فرزندان خدا و دوستان او هستیم بگو(ای پیامبر) پس چرا خدا شما را به خاطر گناهانتان مجازات می کند؟ بلکه شما هم بشری هستید از مخلوقاتی که خداوند آفریده است. او به هر کس بخواهد (و شایسته بداند) می بخشد و هر کس را که بخواهد (و مستحق بداند) مجازات می کند». با توجه به این آیه شریفه، تنها یهودیان ادعای دوستی و فرزندی خدا را نمی نمودند بلکه مسیحیان نیز در این عقیده با یهودیان شریک بودند.

 


د: جواز تصرف و غصب اموال عرب

 
عقیده دیگر گروهی از یهودیان این است که آنها می توانند اموال عرب و حتی سایر ملل را تصاحب کنند و می توانند در اموالی که در نزد آنها به امانت نهاده شده است تصرف کرده و در امانت خیانت کنند. این مطلب از آیه 75 سوره آل عمران فهمیده می شود. آیت الله مکارم شیرازی ذیل این آیه می گوید: جمعی از یهود عقیده داشتند که مسؤول حفظ امانتهای دیگران نیستند حتی حق دارند امانات آنها را تملک کنند، آنها می گفتند ما در تصرف و غصب اموال عرب مجاز و مأذون هستیم، زیرا آنان مشرکند و پیروی از مرام موسی ندارند.

 


* نتیجه

 

 

 

پس از مجموع عقاید این چنینی آنها استفاده می شود که عقیده یهود در مورد مسلمانها و اسلام و خصوصا شیعه مانند سایر انسان های غیر یهودی است یعنی مسلمانها مثل سایر ملل مانند حیواناتی که در اختیار آنها هستند، آفریده شده اند. غصب اموال جایز و کشتن آنها واجب می باشد و یهودی ها می توانند فرآورده های مسلمانان را تملک کنند. و این عقاید از نژاد پرستی آنها سرچشمه می گیرد. و برای رسیدن به اهداف و عقاید خود، با اسلام و پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله برخورد کردند در حالی که در کتاب آسمانی آنها نشانه های پیامبر اکرم ـ صلی الله علیه و آله ـ آمده بود، بعد از ظهورش او را تکذیب کردند. در معاملاتی که با مسلمین بسته بودند، خالف تعهدشان رفتار کردند و در میان آنان فتنه بر پا کردند و وقتی عمر با آنها در مورد خلافت امام علی علیه السلام بجای پیامبر سؤال می کند، صراحتا با جسارت می گویند که امام علی ـ علیه السلام ـ لیاقت جانشینی را ندارد. و با جعل احادیث و تحریف و قلب حقایق که قرآن کریم به آنها نسبت می دهد و هنوز هم ادامه دارد، به شدت با عقاید مسلمین برخورد کرده اند. تا جایی که جمعی از یهود کوشش داشتند که افراد سرشناس و مبارزی پاکدل، همچون«معاذ» و عمار را به سوی آیین خود دعوت کنند و با وسوسه های شیطانی از اسلام برگردانند اما خداوند نقشه آنها را افشا می کرد و درمورد آنها آیه نازل می شد که«آنها فقط خودشان را گمراه می کنند و این موضوع را نمی فهمند».

/ 0 نظر / 58 بازدید